Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Brasov din Brasov

Mersul trenurilor contact

Brasov , Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:42 1647 Tren InterRegio 1647 din Brasov
Deda Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Sfintu Gheorghe Toplita Miercurea Ciuc Saratel
02:50 1633 Tren InterRegio 1633 din Brasov
Albesti Tirnava Sighisoara Danes Mureni Campia Turzii Atel Dumbraveni Rupea Archita Cluj Napoca Teius Copsa Mica Vinatori Blaj Medias Razboieni Aiud Bratei Luna Beia
03:22 1642 Tren InterRegio 1642 din Brasov
Sinaia Campina Ploiesti Predeal Bucuresti
03:28 366 Tren InterRegio 366 din Brasov
Izvoru Oltului Alesd Gheorghieni Siculeni Oradea Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Episcopia Bihor Dej Cluj Napoca Saratel Beclean Deda
04:05 4503 Tren Regio 4503 din Brasov
Harman Vrabia Danesti Ditrau Sandominic Sugau h Pav. CFR Brv. Tj. h Racu Bicsadu Oltului Madaras Ciuc Malnas Valea Voslabeni Ciobotani h Tusnad Sat Bodoc Stinceni Baile Tusnad Siculeni Izvoru Muresului Toplita Rastolita Sfintu Gheorghe Lunca Bradului Sincraieni Izvoru Oltului Galautas Deda Ozun Miercurea Ciuc Sintimbru Ciuc Tomesti Subcetate Mures Prejmer Chichis Sarmas Sinsimion Cirtani Lazarea Gheorghieni Ilieni
04:10 3002 Tren Regio 3002 din Brasov
Peris Nistoresti Bobolia Breaza Dirza Azuga Dirste Bucuresti Crivina Campina Buda Sinaia Floresti Ploiesti P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Buftea Prahova Comarnic Chitila Predeal Scrovistea Busteni Brazi
04:30 1648 Tren InterRegio 1648 din Brasov
Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Busteni Azuga Campina
04:56 1632 Tren InterRegio 1632 din Brasov
Cernavoda Campina Ciulnita Ploiesti Bucuresti Fetesti Sinaia Medgidia Comarnic Constanta Busteni Lehliu Predeal Azuga
05:11 1644 Tren InterRegio 1644 din Brasov
Busteni Azuga Campina Breaza Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia Comarnic
05:52 1742 Tren InterRegio 1742 din Brasov
Campina Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia Busteni
06:00 372 Tren InterRegio 372 din Brasov
Curtici Arad Vintu de Jos Sibiu Simeria Deva Fagaras
06:00 4505 Tren Regio 4505 din Brasov
Harman Izvoru Oltului Ozun Valea Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Baile Tusnad Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia Tusnad Sat Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc Malnas Voslabeni Bodoc Gheorghieni Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Sandominic Sincraieni
06:00 3501 Tren Regio 3501 din Brasov
Apata Luna Bratei Vinatori Bod Stupini Atel Sighisoara Albesti Tirnava Feldioara Micasasa Dirju Coslariu Augustin Rupea Mureni Mihalt Racos Cimpu Libertatii Craciunel Ormenis Teius Palos Ardeal Vadu Valea Manarade Cistei Rotbav Blaj Cata Beia Copsa Mica Glogovet Tirnava Archita Mateias Danes Medias Lunca Dumbraveni Saschiz Maierus
06:10 3004 Tren Regio 3004 din Brasov
Tunelul Mare h Sinaia Floresti Campina Buda Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Bobolia Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Dirste Bucuresti Predeal Crivina Azuga
06:15 2101 Tren Regio 2101 din Brasov
Podu Olt Cirta Sercaia Valeamorod h Fagaras Talmaciu Scoreiu Dumbravita Bartolomeu Codlea Avrig Porumbacu Sarata Vistea Mohu Beclean Sibiu Mirsa Vladeni Oltet Atelier Zona h Ghimbav Racovita Vestem Dridif Ucea Mindra Oltului Bradet Arpas Voila Persani
06:55 1624 Tren InterRegio 1624 din Brasov
Timisu De Sus Comarnic Predeal Busteni Azuga Crivina Campina Valea Larga Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia
07:28 2501 Tren Regio 2501 din Brasov
Valeamorod h Fagaras Bartolomeu Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni Mindra Oltului Bradet Persani Ghimbav
07:35 4507 Tren Regio 4507 din Brasov
Sinsimion Tusnad Sat Ilieni Vrabia Prejmer Pav. CFR Brv. Tj. h Bicsadu Oltului Baile Tusnad Malnas Bodoc Miercurea Ciuc Sfintu Gheorghe Sincraieni Harman Ozun Sintimbru Ciuc Arcus Chichis
07:40 3531 Tren Regio 3531 din Brasov
Ormenis Vinatori Rupea Mureni Rotbav Feldioara Palos Ardeal Archita Vadu Cata Saschiz Beia Mateias Bod Feleag Apata Maierus Racos Dirju Augustin Stupini Sighisoara Albesti Tirnava
08:28 1745 Tren InterRegio 1745 din Brasov
Sighisoara Dumbraveni Campia Turzii Cluj Napoca Rupea Razboieni Teius Augustin Blaj Copsa Mica Aiud Medias
09:11 1528 Tren InterRegio 1528 din Brasov
Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia Comarnic Busteni Azuga Campina
09:15 4581 Tren Regio 4581 din Brasov
Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h Harman Prejmer Sfintu Gheorghe Ozun Chichis
09:31 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Brasov
Bucuresti Sinaia Busteni Ploiesti Predeal
11:25 4511 Tren Regio 4511 din Brasov
Valea Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Racu Sugau h Bicsadu Oltului Malnas Baile Tusnad Madaras Ciuc Ciobotani h Arcus Voslabeni Bodoc Stinceni Siculeni Toplita Tusnad Sat Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Lunca Bradului Sincraieni Galautas Prejmer Izvoru Oltului Ozun Miercurea Ciuc Sintimbru Ciuc Subcetate Mures Gheorghieni Tomesti Chichis Sarmas Sinsimion Lazarea Sandominic Cirtani Ilieni Harman Vrabia Ditrau
12:00 1763 Tren InterRegio 1763 din Brasov
Iasi Sinaia Nicolina Tecuci Mizil Birnova Ramnicu Sarat Busteni Barlad Buzau Azuga Buhaiesti Predeal Campina Focsani Ploiesti Vaslui Crasna
12:08 4506 Tren Regio 4506 din Brasov
Miercurea Ciuc
12:25 4583 Tren Regio 4583 din Brasov
Ozun Chichis Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h Harman Prejmer Sfintu Gheorghe
12:45 1621 Tren InterRegio 1621 din Brasov
Ilia Saliste Simeria Buzias Ucea Orastie Lugoj Vintu de Jos Deva Timisoara Faget Fagaras Talmaciu Margina Codlea Avrig Sibot Sibiu
13:35 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Brasov
Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia
13:57 1645 Tren InterRegio 1645 din Brasov
Miercurea Ciuc Targu Mures Izvoru Muresului Deda Izvoru Oltului Gheorghieni Siculeni Reghin Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Toplita
14:02 3503 Tren Regio 3503 din Brasov
Atel Bratei Sighisoara Feldioara Micasasa Stupini Augustin Albesti Tirnava Rupea Mihalt Feleag Racos Craciunel Ormenis Mureni Teius Vadu Dirju Valea Cistei Rotbav Palos Ardeal Blaj Beia Cimpu Libertatii Copsa Mica Tirnava Archita Cata Danes Manarade Medias Dumbraveni Saschiz Mateias Apata Lunca Luna Vinatori Bod Maierus
14:20 1636 Tren InterRegio 1636 din Brasov
Campina Breaza Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Busteni Azuga
14:20 2103 Tren Regio 2103 din Brasov
Oltet Atelier Zona h Ghimbav Racovita Vestem Dridif Ucea Fagaras Mindra Oltului Bradet Arpas Voila Codlea Persani Podu Olt Cirta Sercaia Beclean Valeamorod h Talmaciu Scoreiu Dumbravita Bartolomeu Avrig Porumbacu Sarata Vistea Mohu Sibiu Mirsa Vladeni
14:30 3006 Tren Regio 3006 din Brasov
Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Bobolia Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Dirste Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Tunelul Mare h Bucuresti Predeal Crivina Azuga Buda Sinaia Floresti Campina P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic
15:36 531 Tren InterCity 531 din Brasov
Teius Razboieni Blaj Medias Sighisoara Huedin Campia Turzii Oradea Cluj Napoca
15:36 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Brasov
Deva Curtici Arad Teius Medias Blaj Sighisoara Alba Iulia Simeria
15:40 1725 Tren InterRegio 1725 din Brasov
Codlea Babeni Piatra Olt Dragasani Bals Ramnicu Valcea Ucea Avrig Podu Olt Craiova Ciineni Lotru Fagaras Calimanesti Pausa h
16:05 4517 Tren Regio 4517 din Brasov
Bicsadu Oltului Baile Tusnad Malnas Bodoc Miercurea Ciuc Sfintu Gheorghe Sincraieni Harman Ozun Sintimbru Ciuc Arcus Chichis Sinsimion Tusnad Sat Ilieni Vrabia Prejmer Pav. CFR Brv. Tj. h
16:08 3533 Tren Regio 3533 din Brasov
Sighisoara Albesti Tirnava Ormenis Vinatori Rupea Mureni Rotbav Feldioara Palos Ardeal Archita Vadu Cata Saschiz Beia Mateias Bod Apata Maierus Racos Augustin Stupini
16:22 1746 Tren InterRegio 1746 din Brasov
Busteni Azuga Campina Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia Comarnic
16:30 2503 Tren Regio 2503 din Brasov
Vladeni Mindra Oltului Bradet Persani Ghimbav Valeamorod h Fagaras Bartolomeu Codlea Sercaia Dumbravita
16:40 3008 Tren Regio 3008 din Brasov
Predeal Crivina Azuga Buda Sinaia Floresti Campina P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Bobolia Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Dirste Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Tunelul Mare h Bucuresti
17:10 1583 Tren InterRegio 1583 din Brasov
Busteni Predeal Azuga Campina Cernavoda Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Medgidia Sinaia Constanta
17:30 1731 Tren InterRegio 1731 din Brasov
Ploiesti Barbosi Galati Sinaia Buzau Mizil Faurei Busteni Braila Azuga Predeal Campina Ianca Sat
18:05 4585 Tren Regio 4585 din Brasov
Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h Harman Prejmer Sfintu Gheorghe Ozun Chichis
18:08 1527 Tren InterRegio 1527 din Brasov
Sibiu Fagaras Codlea Ucea Talmaciu Avrig
18:13 1622 Tren InterRegio 1622 din Brasov
Azuga Campina Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Busteni
18:45 1646 Tren InterRegio 1646 din Brasov
Bucuresti Sinaia Busteni Azuga Campina Ploiesti Predeal
18:55 406 Tren InterRegio 406 din Brasov
Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Episcopia Bihor Dej Cluj Napoca Saratel Beclean Deda Izvoru Oltului Alesd Gheorghieni Siculeni Oradea Baile Tusnad Sfintu Gheorghe
19:32 4521 Tren Regio 4521 din Brasov
Vrabia Prejmer Pav. CFR Brv. Tj. h Bicsadu Oltului Baile Tusnad Malnas Bodoc Siculeni Miercurea Ciuc Sfintu Gheorghe Sincraieni Harman Ozun Sintimbru Ciuc Arcus Chichis Sinsimion Tusnad Sat Ilieni
19:35 1623 Tren InterRegio 1623 din Brasov
Sibiu Fagaras Codlea Ucea Sercaia Talmaciu Avrig
19:36 3024 Tren Regio 3024 din Brasov
Comarnic Buda Timisu De Sus Poiana Tapului Floresti Timisu De Jos Busteni Valea Larga Predeal Nistoresti Breaza Azuga Sinaia Campina Posada Dirste Ploiesti
19:48 3505 Tren Regio 3505 din Brasov
Valea Craciunel Ormenis Blaj Mureni Vadu Copsa Mica Cistei Rotbav Palos Ardeal Beia Medias Cimpu Libertatii Tirnava Archita Cata Danes Luna Manarade Dumbraveni Bod Mateias Apata Sighisoara Glogovet Vinatori Micasasa Maierus Atel Rupea Lunca Feldioara Racos Stupini Augustin Teius Albesti Tirnava Mihalt
20:09 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Brasov
Deva Curtici Arad Alba Iulia Medias Sighisoara Simeria
20:20 2505 Tren Regio 2505 din Brasov
Sercaia Dumbravita Vladeni Mindra Oltului Bradet Persani Ghimbav Valeamorod h Fagaras Bartolomeu Codlea
20:32 532 Tren InterCity 532 din Brasov
Bucuresti Sinaia Ploiesti Predeal
20:45 1643 Tren InterRegio 1643 din Brasov
Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Beclean Sfintu Gheorghe Toplita Salva Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Muresului
21:09 1741 Tren InterRegio 1741 din Brasov
Aghires Teius Sighisoara Sacuieni Blaj Bratca Huedin Valea Aiud Dumbraveni Campia Turzii Ciucea Cluj Napoca Rupea Copsa Mica Piatra Craiului Alesd Medias Razboieni Oradea Carei
22:55 1751 Tren InterRegio 1751 din Brasov
Baile Tusnad Dolhasca Ghimes Comanesti Livezi Saline Onesti Adjud Siculeni Bacau Suceava Sfintu Gheorghe Roman Miercurea Ciuc Pascani Veresti
23:13 1631 Tren InterRegio 1631 din Brasov
Blaj Sighisoara Aiud Huedin Campia Turzii Cluj Napoca Alesd Razboieni Oradea Copsa Mica Teius Medias
23:20 2507 Tren Regio 2507 din Brasov
Dumbravita Vladeni Bradet Ghimbav Persani Fagaras Bartolomeu Codlea Sercaia
23:59 1641 Tren InterRegio 1641 din Brasov
Izvoru Oltului Baile Tusnad Gheorghieni Siculeni Dej Ileanda Sfintu Gheorghe Beclean Benesat Toplita Saratel Jibou Gilgau Ulmeni Salaj Seini Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Baia Mare Deda
Sosiri
Ora Tren De la
00:42 1647 Tren InterRegio 1647 din Brasov
Campina Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia Comarnic Busteni Azuga
03:22 1642 Tren InterRegio 1642 din Brasov
Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Baia Mare Deda Izvoru Oltului Baile Tusnad Gheorghieni Siculeni Dej Ileanda Sfintu Gheorghe Beclean Benesat Toplita Saratel Jibou Gilgau Ulmeni Salaj Seini
04:30 1648 Tren InterRegio 1648 din Brasov
Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Sfintu Gheorghe Toplita
04:56 1632 Tren InterRegio 1632 din Brasov
Campia Turzii Cluj Napoca Alesd Razboieni Oradea Copsa Mica Teius Medias Blaj Sighisoara Aiud Huedin
05:11 1644 Tren InterRegio 1644 din Brasov
Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Muresului Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Beclean Sfintu Gheorghe Toplita Salva
05:45 2502 Tren Regio 2502 din Brasov
Bradet Persani Ghimbav Valeamorod h Fagaras Bartolomeu Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni
05:52 1742 Tren InterRegio 1742 din Brasov
Copsa Mica Piatra Craiului Alesd Medias Razboieni Oradea Carei Aghires Teius Sighisoara Sacuieni Blaj Bratca Huedin Valea Aiud Dumbraveni Campia Turzii Ciucea Cluj Napoca Rupea
05:53 4580 Tren Regio 4580 din Brasov
Harman Prejmer Sfintu Gheorghe Ozun Chichis Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h
06:06 3532 Tren Regio 3532 din Brasov
Apata Augustin Ormenis Maierus Rotbav Stupini Bod Feldioara Racos Vadu
06:45 4500 Tren Regio 4500 din Brasov
Bodoc Miercurea Ciuc Sfintu Gheorghe Harman Ozun Arcus Chichis Siculeni Tusnad Sat Ilieni Sincraieni Prejmer Pav. CFR Brv. Tj. h Bicsadu Oltului Baile Tusnad Malnas
06:55 1624 Tren InterRegio 1624 din Brasov
Sibiu Fagaras Codlea Ucea Talmaciu Avrig
07:14 3023 Tren Regio 3023 din Brasov
Dirste Campina Posada Tunelul Mare h Ploiesti Comarnic Buda Timisu De Sus Poiana Tapului Floresti Timisu De Jos Busteni Valea Larga Predeal Nistoresti Breaza Azuga Sinaia
07:21 2504 Tren Regio 2504 din Brasov
Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni Mindra Oltului Bradet Persani Ghimbav Valeamorod h Fagaras Bartolomeu
07:23 3534 Tren Regio 3534 din Brasov
Beia Mateias Racos Apata Maierus Sighisoara Augustin Stupini Rupea Albesti Tirnava Ormenis Vinatori Mureni Rotbav Feldioara Palos Ardeal Archita Vadu Cata Bod
08:28 1745 Tren InterRegio 1745 din Brasov
Comarnic Busteni Azuga Campina Valea Larga Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia
08:40 4502 Tren Regio 4502 din Brasov
Cirtani Ilieni Tusnad Sat Vrabia Malnas Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Prejmer Sugau h Bicsadu Oltului Miercurea Ciuc Madaras Ciuc Toplita Gheorghieni Voslabeni Bodoc Sarmas Siculeni Galautas Sandominic Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Harman Sincraieni Subcetate Mures Valea Izvoru Oltului Ozun Racu Sintimbru Ciuc Lazarea Baile Tusnad Tomesti Chichis Arcus Sinsimion Ditrau
09:11 1528 Tren InterRegio 1528 din Brasov
Avrig Sibiu Fagaras Ucea Codlea Sercaia Vladeni Talmaciu
09:12 407 Tren InterRegio 407 din Brasov
Gheorghieni Siculeni Oradea Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Huedin Toplita Gherla Miercurea Ciuc Episcopia Bihor Dej Cluj Napoca Saratel Beclean Deda Izvoru Oltului Alesd
09:31 Night 473 Tren InterCity Night 473 din Brasov
Alba Iulia Medias Sighisoara Simeria Deva Curtici Arad
09:41 1637 Tren InterRegio 1637 din Brasov
Predeal Bucuresti Sinaia Busteni Azuga Campina Ploiesti
10:30 3001 Tren Regio 3001 din Brasov
Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Bobolia Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Dirste Bucuresti Predeal Crivina Azuga Buda Sinaia Floresti Campina P. Mac. R1 Buciumeni Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului
10:49 3500 Tren Regio 3500 din Brasov
Albesti Tirnava Rupea Mihalt Dirju Racos Craciunel Ormenis Teius Mureni Vadu Cimpu Libertatii Valea Cistei Rotbav Blaj Palos Ardeal Beia Manarade Copsa Mica Tirnava Archita Cata Danes Glogovet Medias Dumbraveni Saschiz Mateias Apata Lunca Luna Vinatori Bod Maierus Atel Bratei Sighisoara Feldioara Feleag Micasasa Stupini Augustin
10:55 4582 Tren Regio 4582 din Brasov
Prejmer Sfintu Gheorghe Ozun Chichis Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h Harman
11:10 1582 Tren InterRegio 1582 din Brasov
Predeal Azuga Lehliu Campina Cernavoda Ploiesti Ciulnita Fetesti Bucuresti Medgidia Sinaia Constanta Busteni
12:08 4506 Tren Regio 4506 din Brasov
Bicsadu Oltului Malnas Bodoc Harman Sfintu Gheorghe Sincraieni Arcus Ozun Sintimbru Ciuc Tusnad Sat Chichis Sinsimion Prejmer Ilieni Vrabia Baile Tusnad Pav. CFR Brv. Tj. h
12:26 1732 Tren InterRegio 1732 din Brasov
Galati Sinaia Buzau Mizil Faurei Busteni Braila Azuga Predeal Campina Ianca Sat Ploiesti Barbosi
12:45 1621 Tren InterRegio 1621 din Brasov
Predeal Comarnic Busteni Azuga Campina Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia
13:35 Night 347 Tren InterCity Night 347 din Brasov
Simeria Deva Curtici Arad Blaj Medias Alba Iulia Sighisoara
13:38 2506 Tren Regio 2506 din Brasov
Sercaia Fagaras Dumbravita Codlea Vladeni Mindra Oltului Bradet Persani Ghimbav Valeamorod h Bartolomeu
13:52 4584 Tren Regio 4584 din Brasov
Prejmer Sfintu Gheorghe Ozun Chichis Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h Harman
13:53 1724 Tren InterRegio 1724 din Brasov
Dragasani Bals Ramnicu Valcea Ucea Avrig Podu Olt Craiova Ciineni Lotru Fagaras Calimanesti Pausa h Codlea Babeni Piatra Olt
13:57 1645 Tren InterRegio 1645 din Brasov
Campina Ploiesti Breaza Timisu De Sus Bucuresti Predeal Sinaia Busteni Azuga
13:59 3536 Tren Regio 3536 din Brasov
Vinatori Rupea Mureni Rotbav Feldioara Palos Ardeal Archita Vadu Cata Saschiz Beia Mateias Bod Apata Maierus Racos Dirju Augustin Stupini Sighisoara Albesti Tirnava Ormenis
15:36 531 Tren InterCity 531 din Brasov
Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia
15:36 Night 346 Tren InterCity Night 346 din Brasov
Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia
15:50 2102 Tren Regio 2102 din Brasov
Arpas Voila Codlea Persani Podu Olt Cirta Sercaia Beclean Valeamorod h Talmaciu Scoreiu Dumbravita Bartolomeu Avrig Porumbacu Sarata Vistea Mohu Sibiu Mirsa Vladeni Oltet Atelier Zona h Ghimbav Racovita Vestem Dridif Ucea Fagaras Mindra Oltului Bradet
16:03 4510 Tren Regio 4510 din Brasov
Racu Sugau h Bicsadu Oltului Malnas Sandominic Madaras Ciuc Ciobotani h Arcus Voslabeni Bodoc Stinceni Valea Siculeni Toplita Tusnad Sat Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Lunca Bradului Baile Tusnad Sincraieni Galautas Rastolita Izvoru Oltului Ozun Miercurea Ciuc Sintimbru Ciuc Subcetate Mures Deda Tomesti Chichis Sarmas Sinsimion Lazarea Prejmer Cirtani Ilieni Harman Vrabia Ditrau Gheorghieni Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h
16:22 1746 Tren InterRegio 1746 din Brasov
Campia Turzii Cluj Napoca Rupea Razboieni Teius Augustin Blaj Copsa Mica Aiud Medias Sighisoara Dumbraveni
17:51 4014 Tren Regio 4014 din Brasov
Malnas Deda Ozun Sintimbru Ciuc Ciobotani h Racu Tomesti Brincovenesti Stinceni Prejmer Chichis Sinsimion Toplita Arcus Cirtani Alunis h Lunca Bradului Gheorghieni Ilieni Galautas Tusnad Sat Vrabia Danesti Alunis Mures Miercurea Ciuc Sugau h Sandominic Pav. CFR Brv. Tj. h Subcetate Mures Petelea Bicsadu Oltului Madaras Ciuc Rusii Munti Targu Mures Voslabeni Valea Dumbravioara Lazarea Rastolita Bodoc Siculeni Borzia Sarmas Izvoru Muresului Reghin Gornesti Mures H Ditrau Idiciu Sfintu Gheorghe Sincraieni Andreneasa Harman Izvoru Oltului Baile Tusnad Peris Mures
17:58 3538 Tren Regio 3538 din Brasov
Maierus Racos Dirju Augustin Stupini Sighisoara Albesti Tirnava Ormenis Vinatori Rupea Mureni Rotbav Feldioara Palos Ardeal Archita Vadu Cata Saschiz Beia Mateias Bod Apata
18:02 3003 Tren Regio 3003 din Brasov
Comarnic Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Bobolia Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Dirste Bucuresti Predeal Crivina Azuga Tunelul Mare h Sinaia Floresti Campina Buda Posada Valea Larga Ploiesti Prahova
18:08 1527 Tren InterRegio 1527 din Brasov
Azuga Campina Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia Busteni
18:13 1622 Tren InterRegio 1622 din Brasov
Ilia Saliste Simeria Buzias Ucea Orastie Lugoj Vintu de Jos Deva Timisoara Faget Fagaras Talmaciu Margina Codlea Avrig Sibot Sibiu
18:31 2104 Tren Regio 2104 din Brasov
Dridif Ucea Fagaras Mindra Oltului Bradet Arpas Voila Codlea Persani Podu Olt Cirta Sercaia Beclean Valeamorod h Talmaciu Scoreiu Dumbravita Bartolomeu Avrig Porumbacu Sarata Vistea Mohu Sibiu Mirsa Vladeni Oltet Atelier Zona h Ghimbav Racovita Vestem
18:45 1646 Tren InterRegio 1646 din Brasov
Gheorghieni Siculeni Reghin Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Toplita Miercurea Ciuc Targu Mures Izvoru Muresului Deda Izvoru Oltului
19:30 1750 Tren InterRegio 1750 din Brasov
Baile Tusnad Dolhasca Ghimes Comanesti Livezi Saline Onesti Adjud Siculeni Bacau Suceava Sfintu Gheorghe Roman Miercurea Ciuc Pascani Veresti
19:35 1623 Tren InterRegio 1623 din Brasov
Crivina Ploiesti Bucuresti Buftea Sinaia Predeal Comarnic Busteni Azuga Campina
20:09 Night 472 Tren InterCity Night 472 din Brasov
Busteni Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia
20:15 4586 Tren Regio 4586 din Brasov
Sfintu Gheorghe Ozun Chichis Ilieni Pav. CFR Brv. Tj. h Harman Prejmer
20:16 3502 Tren Regio 3502 din Brasov
Dumbraveni Saschiz Maierus Apata Luna Bratei Vinatori Bod Dirju Stupini Atel Sighisoara Albesti Tirnava Feldioara Micasasa Cimpu Libertatii Coslariu Augustin Rupea Mureni Mihalt Racos Km.374+700 h Craciunel Ormenis Teius Palos Ardeal Vadu Valea Manarade Cistei Rotbav Blaj Cata Beia Copsa Mica Glogovet Tirnava Archita Mateias Danes Medias Lunca
20:32 532 Tren InterCity 532 din Brasov
Sighisoara Huedin Campia Turzii Oradea Cluj Napoca Teius Razboieni Blaj Medias
20:37 3005 Tren Regio 3005 din Brasov
Buftea Scrovistea Poiana Tapului Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Bucuresti Predeal Crivina Azuga Dirste Sinaia Floresti Campina Buda Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic Chitila
20:45 1643 Tren InterRegio 1643 din Brasov
Comarnic Busteni Azuga Campina Breaza Ploiesti Bucuresti Predeal Sinaia
21:09 1741 Tren InterRegio 1741 din Brasov
Busteni Azuga Campina Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia
21:28 1764 Tren InterRegio 1764 din Brasov
Sinaia Nicolina Tecuci Mizil Birnova Ramnicu Sarat Busteni Barlad Buzau Azuga Buhaiesti Predeal Campina Focsani Ploiesti Vaslui Crasna Iasi
21:35 4512 Tren Regio 4512 din Brasov
Bicsadu Oltului Malnas Baile Tusnad Madaras Ciuc Ciobotani h Voslabeni Arcus Bodoc Stinceni Siculeni Toplita Tusnad Sat Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Lunca Bradului Sincraieni Galautas Prejmer Izvoru Oltului Ozun Miercurea Ciuc Sintimbru Ciuc Subcetate Mures Gheorghieni Tomesti Chichis Sarmas Sinsimion Lazarea Sandominic Cirtani Ilieni Harman Vrabia Ditrau Valea Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Racu
22:01 3007 Tren Regio 3007 din Brasov
Breaza Timisu De Jos Dirza Nistoresti Buda Bucuresti Predeal Crivina Azuga P. Mac. R1 Buciumeni Sinaia Floresti Campina Pajura Posada Valea Larga Ploiesti Prahova Comarnic Chitila Buftea Scrovistea Poiana Tapului Bobolia Brazi Timisu De Sus Peris Busteni Dirste
22:07 2508 Tren Regio 2508 din Brasov
Bradet Persani Ghimbav Valeamorod h Fagaras Bartolomeu Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni Mindra Oltului
22:16 1634 Tren InterRegio 1634 din Brasov
Mureni Campia Turzii Danes Dumbraveni Rupea Atel Cluj Napoca Teius Archita Vinatori Blaj Copsa Mica Apahida Aiud Medias Razboieni Albesti Tirnava Sighisoara Beia
22:26 3009 Tren Regio 3009 din Brasov
Floresti Timisu De Sus Poiana Tapului Valea Larga Predeal Busteni Chitila Azuga Breaza Campina Bucuresti Ploiesti Sinaia Dirste Buftea Comarnic
22:40 367 Tren InterRegio 367 din Brasov
Toplita Huedin Ditrau Episcopia Bihor Gherla Miercurea Ciuc Saratel Dej Cluj Napoca Izvoru Oltului Beclean Deda Siculeni Alesd Gheorghieni Sfintu Gheorghe Oradea Baile Tusnad
23:00 373 Tren InterRegio 373 din Brasov
Vintu de Jos Simeria Deva Fagaras Curtici Arad
23:13 1631 Tren InterRegio 1631 din Brasov
Bucuresti Fetesti Sinaia Medgidia Comarnic Constanta Busteni Predeal Azuga Cernavoda Campina Ciulnita Ploiesti
23:59 1641 Tren InterRegio 1641 din Brasov
Azuga Campina Ploiesti Predeal Bucuresti Sinaia Busteni

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!